Autorka
Joanna - 26-cio letnia mama pięcioletniego Franka. Jestem mistrzynią kuchni, dzierżącą tytuł Master Chefa samozwańczego oraz tytuł Master Beztalencia cukierniczego. Uwielbiam gotować wszystko, co tylko możliwe, potrafię wyczarować coś z resztek znajdujących się w lodówce. Jestem również wielkim odkurzaczem wszystkiego, co posiada w składzie dużo cukru, czekoladę i... makaron.

Na co dzień dzierżę miano pełnoetatowej mamy jedynaka, stawiającej syna na pierwszym miejscu.

W wolnych chwilach blogerka, miłośniczka dobrej książki i ciekawych artykułów na innych blogach. 
Kobieta ambitna, wysoko stawiająca sobie poprzeczkę. Często puszczająca na luz i żyjąca chwilą obecną. 

Mój blog jest miejscem, w którym spełniam pewien zalążek swoich marzeń i realizuję niezwykłą pasję - pisanie. Miejsce to powstało z myślą o mojej samorealizacji i robienia w życiu czegoś poza byciem mamą, czegoś tylko dla siebie. Okazało się, że blog się spodobał, co skłoniło mnie do myślenia o tym kawałku internetu jak o czymś więcej niż tylko miejscu przelewania myśli do sieci. 

Znajdziecie u mnie wpisy z tematyki rodzicielskiej, lifestyle'owej, wiele trudnych tematów, których nie boję się poruszać oraz wpisy związane z kardiologia dziecięcą i wadami serca u dzieci.
Mój syn jest dzieckiem ze złożoną wadą serca, dlatego też postanowiłam pisać również o tym, aby pokazać wielu rodzicom na czym to tak naprawdę polega. 
Wpisy z tej serii znajdują się w zakładce W Rytmie Serca

Jestem zwolenniczką kangurowania i BLW.  

Szczęśliwym człowiekiem


Blog powstał 28 kwietniu 2015 roku i ma się całkiem nieźle. Dołącz do tej społeczności i twórz to miejsce wraz ze mną. 

Moje wpisy można zobaczyć, jako polecane przez Dorotę Zawadzką oraz portal Mądrzy Rodzice.KONTAKT: babskiepisanie.blog@gmail.com